Головна » 2017 » Грудень » 29 » Церемонія нагородження кращих учнів
09:03
Церемонія нагородження кращих учнів
Новорічні смаколики, сердечні подяки та щирі привітання – обов’язкові атрибути новорічної гімназійної традиції -  Церемонії нагородження кращих учнів за результатами І семестру. До прикрашеної яскравими вогнями, філігранними сніжинками, різнокольоровими ялинковими кульками гімназійної актової зали були запрошені гімназисти-переможці, їхні батьки та учителі-наставники для того, щоб зробити підсумок найкращих подій навчального півріччя 2017 року, адже це спільні досягнення і дітей, і дорослих.
Предметні олімпіади  і написання науково-дослідницьких робіт у Малій Академії Наук  — це особливі випробування, які не просто тестують знання учнів, а й гартують їхню зібраність, відповідальність та самостійність. На сцену для нагородження запрошувалися переможці ІІ етапу цих шкільних змагань: Печеніна Валентина, Іонова Каріна, Васільченко Аліна, Кутєпова Олена,  Житник Анастасія, Гладкевич Оксана, Яцевська Наталія, Зінченко Ірина, Фещенко Дарина, Ярославцева Анна, Холмогоров Михайло, Кустовський Андрій, Колибаба Іван, Азубуогу Джастін, Мовчан Ілля, Чава Ірина, Кобко Владислава, Литовченко Артем, Шрамко Олена, Шиманський Владислав, Кучеренко Дмитро, Росінська Анастасія, Гречінська Аміна, Козидуб Олександра.
Оплесками та новорічними сюрпризами були відзначені також і гімназисти-спортсмени. Вони своїми досягненнями примножують славу не тільки міста, а й області та нашої держави: Гаврилишин Андрій, Задорожній Назар, Літянський Артем, Погорецький Віталій, Гуляніцький Богдан, Шиманський Владислав, Топало Олександр, Кияшко Дарина, Хоменко Наталія, Дахно Богдан, Шимченко Максим, Азубуогу Джастін, Мисько Мілена.
Наша гімназія пишається успіхами учнів не тільки в навчанні та спорті, а й підтримує їхнє прагнення мати активну життєву позицію, реалізовувати та розвивати себе в інших сферах діяльності. Таких гімназистів об’єднав гурток «Відун» Таращанського ЦТДЮ «Веселка». Любов до музики, пісні, танцю та образотворчого мистецтва привела до різних вершин перемоги таких учнів нашої гімназії: Нагорну Єлизавету, Дударець Олену, Литовченко Вероніку, Дерев’янчук Іоанну, Остренко Софію.
Окрасою вечора стали виступи команди КВК «В десяточку!» та музичне вітання від учениці 5-Б класу Вотчицевої Евеліни та її викладача – Хомякової Олени Анатоліївни.
Батьківська доброта, безкорисливість, бажання створити комфортні умови для своїх дітей допомагають побудувати унікальну атмосферу нашого навчального закладу. Всюди відчувається материнська турбота, небайдужість татусів та мудрість наставників. Слова вдячності звучали зі сцени для всієї гімназійної родини - учителів, учнів та батьків.
Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,
Зігріє вам серце Різдвяним теплом.
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
Оселяться щастя та спокій у нім!
Христос рождається! Славімо його!

Вітаємо з  прийдешніми Новорічними святами гімназійну родину! 
Переглядів: 202 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0