Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Польські гості
07:45
Польські гості
Зустріч іноземної делегації  з 03.10.2017р. по 06.10.2017р.
Ідея проведення таких зустрічей зародилась ще восени минулого року, коли  учні нашої гімназії двічі відвідали м. Щецин. У березні цього року під час візиту вчителів нашої гімназії до польських освітніх закладів був підписаний договір про співпрацю. Саме тому до нас, на Таращанщину завітало 18 гостей, директорів та вчителів гімназій та ліцеїв м. Щецин Західнопоморського воєводства, Республіки Польща.
Ми з нетерпінням  чекали цієї події, зустрічі з новими  і старими  друзями. Біля гімназії гостей зустрічав народний духовий оркестр районного будинку культури. А в актовій залі чекали на гостей з хлібом сіллю: колектив НВК, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак, заступник голови районної ради Олег Степаненко, міський голова Валерій Велієв, начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Тетяна Якубовська. Учні гімназії та вихованці народного ансамблю «Вишиванка» підготували музичні вітання.
Приємний, сповнений любові і щирості початок задав настрій на цілий день. Тому екскурсії до Києво–Печерської лаври, Майдан незалежності та вистава «Лебедине озеро» в національній опері України були неперевершеними.
Під час перебування делегації було проведено багато робочих та творчих зустрічей. Вони мали нагоду насолодитись концертом в музичній школі, випробувати свої сили під час майстер-класу в мовній школі під керівництвом Н.М.Вотчицевої.  Опорний навчальний заклад, Ківшоватський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ здивував гостей виконанням гімну Республіки Польщі у виконанні оркестру «Гармонія». Щира атмосфера та неймовірний дитячий садочок  у Северинівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" запам’ятається гостям на довго.
Були також робочі зустрічі за межами району, у Академії неперервної освіти м. Б.Церква та Ковалівській гімназії  Васильківського району.
Особливим видався і День гімназії. Спортивні змагання за участю наших польських друзів, конкурс «Майстер шеф» між батьками кожного класу, творчі виступи класних колективів – все це створило особливу атмосферу тепла і доброти, наповнило серця наших гостей спогадами про радість дитинства.
Зустріти двічі за рік іноземні делегації не під силу одному навчальному закладу. Щиро хочу подякувати начальнику відділу освіти та науки Якубовській Т.В., педагогічним колективам с. Ківшовата та с. Северинівка. депутату обласної ради Фурдичку М.Г., голові благодійного фонду «Фортеця» Ференцю О.Б., колективам музичної,  мовної шкіл та  центру творчості дітей та юнацтва, перевізникам Гуляніцькому Ю. та Андрусенку А., музикантам  Бондарю С. та Недужому С.
Вчителям та батькам нашої гімназії низький уклін за гостинність.
  
Переглядів: 599 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1