Головна » 2017 » Листопад » 6 » Посвята в гімназисти
10:46
Посвята в гімназисти
3.11.2017. Відбулося одне з найбільших традиційних свят  - Посвята в гімназисти!Третього листопада в актовій залі районного Будинку культури панувала особлива, піднесена атмосфера: до гімназійного товариства Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» приймали маленьких новобранців – учнів 5-А класу (класний керівник – Анастасія Андріївна Павленко) та учнів 5-Б класу (класний керівник – Галина Миколаївна Котлярчук).

Урочистий концерт з нагоди посвяти у гімназисти вели учні 11 – х класів – Фещенко Дарина, Андрій Гаврилишин, Владислава Кобко та Артем Литовченко. Вони не лише віртуозно виконували роль ведучих на сцені, але й турботливо піклувалися про малят за лаштунками – підбадьорювали їх перед виступами, допомагали подолати хвилювання першого дебюту на великій сцені.

Два місяці минуло відтоді, коли діти уперше зібралися разом у новостворених учнівських колективах. І, хоча процес створення єдиної дружної шкільної родини в обох класах лише розпочато, під час своїх презентаційних виступів новоспечені гімназисти підтвердили високу педагогічну майстерність своїх класних керівників у проведенні виховної роботи. Яскраві танцювальні номери подарували глядачам учні 5-А класу: дівочий гурт разом веселився під запальну музику сучасних танцполів, а їх однокласниця Єлизавета Нагорна зачарувала граційністю рухів під час виконання танка ча-ча-ча разом зі своїм партнером. Життєрадісні світлини своїх гімназійних буднів показали учні 5-Б класу. У дзвінких піснях та енергійних  танцях вони демонстрували свої  акторські, хореографічні та вокальні здібності.  

Трепетним, як завше, був момент складення присяги та прийняття Обіцянки гімназиста. Діти присяглися любити Бога, шанувати батьків, розвивати свої таланти, наполегливо вчитися, дотримуватися вимог статуту гімназії, турбуватися про її честь та авторитет.

І, без сумніву, кожен з них буде дотримуватися даного слова, адже дану обіцянку школярики давали у присутності своїх старших товаришів, учителів, батьків, дідусів та бабусь, які з хвилюванням, а подекуди – зі сльозами на очах – стежили за церемонією із глядацької зали.

Старшокласники, урочисто передаючи своїм наступникам символічні академічні шапочки та залікові книжки, заповідали їм з честю нести звання гімназиста.

З вітальним словом до п’ятикласників звернулася директор гімназії «Ерудит» – Олена Володимирівна Припотень. Вони привітала своїх вихованців з таким важливим днем у їхньому житті, побажала їм наполегливості у навчанні, творчих успіхів та здійснення найсміливіших задумів. І, за традицією, п’ятикласники загадали найзаповітніші бажання та задули свічки на великому святковому торті, який підготували для винуватців торжества їх батьки.

Зичимо маленьким гімназистам доброї долі, удачі у підкоренні життєвих вершин!
Переглядів: 194 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1